sirv.png
2019-07-17
Išskirtinis Lietuvos jaunimo futbolo naujienų srautas – mūsų svetainėje

Informuojame, kad apie Lietuvos futbolo federacijos vykdomas vaikų ir jaunimo futbolo varžybas ir veiklą bus skelbiama tik LFF administruojamame interneto tinklalapyje www.jaunimofutbolas.lt ir kitais LFF naudojamais komunikacijos kanalais.

Nuo šios dienos bus naudojamas tik elektroninio pašto adresas  info@jaunimofutbolas.lt, kuriuo visos sporto organizacijos ir kiti suinteresuoti asmenys gali susisiekti su LFF vaikų ir jaunimo futbolo varžybų organizatoriais. Jei turite pastabų, pasiūlymų, komentarų dėl jaunimo futbolo varžybų vykdymo, visada laukiame laiškų nurodytu elektroninio pašto adresu.

Pažymime, kad socialinio tinklo „Facebook“ paskyra „Jaunimo futbolas“ nuosavybės teise priklauso LFF. Federacija suteikė teisę Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijai skelbti minimoje paskyroje informaciją apie asociacijos veiklą.

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.