picture1.jpg
2019-10-14
Wellkid lygos šventiniame turnyre dalyvaus 32 komandos

Marijampolės „Arvi“ manieže bus surengta šventė šių metų Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ dalyviams. Spalio 19 dieną vyks turnyras ir individualūs konkursai U-10 ir U-11, spalio 26 dieną – U-12, spalio 27 dieną – U-13 amžiaus grupių komandų žaidėjams.

Šventiniame turnyre dalyvaus šios sporto organizacijų komandos:

U-10: FM „Olimpas“, FA „Marijampolė City“, FK „Granitas“, FM „Ateitis“, FA „Šiauliai“, FA „Panevėžys“, FK „Atmosfera“, Klaipėdos FM.

U-11: SM „Tauras“, Marijampolės FC, Alytaus SRC, Baltijos FA,  Pakruojo SC, Palangos SC, Mažeikių SM, FK „Babrungas“.

U-12: FA „Dainava“, VJFM „Fortūna“, Talentų FA, FA „Žalgirietis“, FA „Panevėžys“. FK „Banga“, FC „Džiugas“, FK „Rabona“.

U-13: VJFM „Ąžuolas“, Marijampolės FC, VFA „Geležinis Vilkas“, Vilniaus FM, FA „Šiauliai“, VJFA „Tauras“, Klaipėdos FM, SM „Tauras“.

FOTOsportas nuotr.

„Wellkid lygos“ šventinio turnyro Marijampolėje tvarkaraščiai:

U-10 amžiaus grupės varžybos spalio 19-ąją

10.30–11.20 val. – Ketvirtfinalio rungtynės

11.20–11.50 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

11:50–12:40 val. – Rungtynės dėl 1–4 ir 5–8 vietų

12.40–13.10 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

13:10–14:00 val. – Rungtynės dėl galutinių vietų

14:00–14:30 val. – Apdovanojimo ceremonija

U-11 amžiaus grupės varžybos spalio 19-ąją

15.00–15.50 val. – Ketvirtfinalio rungtynės

15.50–16.20 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

16:20–17:10 val. – Rungtynės dėl 1–4 ir 5–8 vietų

17.10–17.40 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

17:40–18:30 val. – Rungtynės dėl galutinių vietų

18:30–19:00 val. – Apdovanojimo ceremonija

U-12 amžiaus grupės varžybos spalio 26-ąją ir U-13 varžybos spalio 27-ąją

10.30–11.20 ir 11:30–12:20 val. – Ketvirtfinalio rungtynės

12.20–13.00 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

13:00–13:50 val. – Rungtynės dėl 5–8 vietų

14:00–14:50 val. – Rungtynės dėl 1–4 vietų

14.50–15.30 val. – Konkursai ir pertrauka tarp rungtynių

15:30–16:20 val. – Rungtynės dėl 7–8 ir 5–6 vietų

16:30–17:20 val. – Rungtynės dėl 3–4 ir 1–2 vietų

17:20–17:50 val. – Apdovanojimo ceremonija

#WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.