1602618836-fasiauliai.jpg
2020-10-13
Wellkid lygos konkursas. Kevinas Leitonas: „Pasiilgau futbooolooo“

Pirmasis Wellkid lygos konkurso video atkeliauja iš Šiaulių! Dėkojame Daivai L. už nuotaikingą klipą iš Wellkid lygos čempionato varžybų.

Paspaudę ant nuotraukos išvysite įkeltą videoklipą mūsų socialinėje paskyroje Jaunimo futbolas LT.

Kviečiame visas Wellkid lygos futbolo komandas pasidalinti informacija ir dalyvauti konkurse, kuriuo skatiname atskleisti savo kūrybingumą ir aistrą futbolui.

Šiuo metu vyksta konkursas „Pristatyk savo komandą“, kurio metu Wellkid lygoje dalyvaujančių komandų dalyviai turėtų originaliai pristatyti save (pavyzdžiui, iš kur yra, kokie jų tikslai, koks jų šūkis, kuo jie ypatingi, kviesti palaikyti juos bei prisijungti ir kitus vaikus treniruotis).

Atsiųskite mums nuotraukas, piešinius, 1 minutės trukmės video ir t. t. Originalumas, „Like&Share“, pozityvūs komentarai – visais šiais būdais sustiprinkite savo šansą laimėti Wellkid lygos prizus savo komandai. Nurodykite tikslų komandos pavadinimą, gyvenvietę, Wellkid lygos amžiaus grupę.

Iliustracijas ir video reikia atsiųsti el. pašto adresu – info@jaunimofutbolas.lt. Siųsdami medžiagą sutinkate, jog ji bus viešinama socialiniame tinkle „Facebook“ ir svetainėje jaunimofutbolas.lt.

#WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.