utenis-wellkid.jpg
2019-08-25
Treneris A. Meidus apie Wellkid lygą: „Viskas super“

Utenoje surengtos pirmos po vasaros pertraukos Wellkid lygos rungtynės.  FA „Utenio“ U-11 komandos treneris Aurimas Meidus teigė, jog vaikams netrūksta entuziazmo tobulėti, o pats yra labai patenkintas turnyro organizacija.

– Kokį įspūdį paliko Jūsų treniruojama komanda, sugrįžusi į čempionatą?

– Nors vaikai dar gyvena vasariškom nuotaikom, esu patenkintas savo vaikais. Jie turi išskirtinę savybę – kovotojo mentalitetą. Nežiūrint koks bebūtų rezultatas, jie visas 40 minučių atidirba ir kovoja iki galo, stengiasi išpildyti visas užduotis. Tikėkimės, kad bus geriau, pirmą varžybų dieną turėjome mūsų lygio varžovą – FA-FK „Panevėžio“ A komandą. Su jais visada puikiai sutariame ir kovojame, dažnai susitinkame turnyruose. Karts nuo karto pasitikrinti su jais jėgas visada mums geras iššūkis.

– Kaip bendrai vertinate 2019 metų Wellkid lygos sezoną?

– Esu patenkintas Šiaurės regiono varžybų organizacija. Buvo siūlymas pereiti į Rytų regioną, bet mes atsisakėme. Šiaurės regionas pasižymi tvarka, čia gali planuotis pasiruošimą rungtynėms. Jeigu šią savaitę žaidi antradienį, tai kitą – trečiadienį, po dviejų savaičių – ketvirtadienį, po trijų savaičių – penktadienį, po keturių savaičių – vėl antradienį. Viskas super.

– Kokie yra iškelti uždaviniai „Utenio“ komandai antrajai sezono pusei?

– Pereiname į tam tikrą treniruočių lygį. Pagal savo periodizaciją stengsimės reikalauti iš vaikų ne tik individualaus darbo rungtynėse ir treniruotėse, bet po truputį pereiname į komandinį darbą. Aišku, nepamiršdami individualaus. Sieksime progresuoti ir eiti į priekį.

Neringos Jonavičienės nuotr.

#WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.