cet-696620.jpg
2019-10-29
T. Mikalauskas: „Noriu padėkoti organizatoriams ir visai Wellkid lygos bendruomenei“

Wellkid lygą remiančios UAB „Entafarma Plius“ generalinis direktorius Tadas Mikalauskas stebėjo šventinį turnyrą Marijampolėje ir pasidalino savo įspūdžiais.

„Wellkid lygos šventinio turnyro renginį vertinu puikiai. Mačiau, kad visi vaikai šypsojosi ir lakstė, tėvai buvo laimingi. Labai džiaugiuosi, kad mes, kaip rėmėjai, galime prisidėti prie tokio vaikų judėjimo, sveikatingumo skatinimo bei džiaugiamės bendradarbiaudami su LFF.

Asmeniškai, kaip futbolo aistruoliui, man norisi matyti šio sporto augimą Lietuvoje. UAB „Entafarma“ remia vaikų pirmenybes jau ne pirmus metus, tad turime tęstinumą. Manau, kad futbolą žaidžiantiems vaikams ir pačiai Wellkid lygai tai duoda tvirtybę. Noriu padėkoti šventinių turnyrų organizatoriams ir visai Wellkid lygos bendruomenei.“

#WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.