vaiku-dienos-proga.jpg
2020-11-20
Sveikiname su Pasauline vaikų diena!

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija sveikina visus jauniausius mūsų varžybų dalyvius ir futbolu gyvenančius vaikus su Pasauline vaikų diena.

„Linkiu, kad futbolas taptų neatsiejama Jūsų gyvenimo dalimi, kad vaikai per futbolą realizuotų save kaip asmenybes. Futbolas – tai ne tik profesionalus sportas, bet ir reikšmingas tarpusavio bendravimas, sveikatos stiprinimas, komandinis darbas, tikslų siekimas, charakterio formavimas. Tai yra svarbios vertybės, tad noriu palinkėti, kad vaikystėje pamėgę futbolą, jo pagalba pasiektumėte savo svajonių išsipildymo“, – sveikina LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis

Pasaulinė vaikų diena minima nuo 1954 metų, skatinant tarptautinę vienybę, žinių sklaidą apie vaikų teises ir gerovę. Šią dieną 1959 metais JTO Generalinė asamblėja priėmė Vaikų teisių deklaraciją, o 1989 metais – Vaikų teisių konvenciją.

#WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.