lvjufa-logo-permatomas-fonas-01.png
2021-03-15
LVJUFA Valdyba pritarė ilginti žaidėjų registracijos laikotarpį

Kovo 12-ąją vykusio Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos Valdybos posėdžio metu apsvarstyti žaidėjų registracijos laikotarpio trijose varžybose klausimai.

LVJUFA Valdyba balsuodama pritarė 2020–2021 m. Lietuvos jaunimo U-19 futbolo čempionato nuostatų 5 straipsnio 6 dalyje nurodyto antrojo žaidėjų registracijos laikotarpio korekcijai, pakeitus galutinę registracijos datą iš 2021 metų kovo 1 dienos į 2021 metų kovo 25 dieną.

Analogiškam žaidėjų registracijos laikotarpio pasiūlymui pritarta ir dėl 2020–2021 m. Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ PRO lygmens bei Apskričių lygmens nuostatų. LVJUFA pasilieka teisę, atsižvelgdama į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, pratęsti „Wellkid lygos“ žaidėjų registraciją ir po š. m. kovo 25 dienos.

#WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.