lvjufa-logo-permatomas-fonas-02.png
2020-08-31
Jaunimo futbolo renginiuose galės dalyvauti iki 300 žiūrovų

LVJUFA informuoja, kad reaguodami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą, dėl renginių ir susibūrimų organizavimo atvirose ir uždarose erdvėse esant ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 ligos protrūkio laikotarpiu, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.  turime užtikrinti, kad renginyje dalyvautų ne daugiau kaip 300 žiūrovų.

Organizacija ar komanda – rungtynių „šeimininkė“, atsižvelgdama į „namų“ stadiono erdves skirtas žiūrovams,  turi teisę savo nuožiūra nustatyti mažesnį leistiną žiūrovų skaičių ar iš viso jų neįleisti. Apie tai raštu informuoti pirmenybes vykdančią LVJUFA, Lietuvos futbolo teisėjų asociaciją bei viešai paskelbti informaciją savo socialiniuose kanaluose.

Prašome kiekvienos Lietuvos  jaunimo futbolo varžybose dalyvaujančios futbolo komandos  priminti  tėveliams, sirgaliams elgti sąmoningai ir atsakingai laikyti Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimų.

#Elitinėlyga #WellkidLyga PirmaLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.