085.jpg
2019-10-24
Dėl informacijos apie Wellkid šventinį turnyrą

Spalio 26 ir 27 dieną Marijampolėje numatyti Wellkid lygos šventiniai turnyrai, kurie užbaigia šiųmetį Lietuvos vaikų futbolo sezoną.

Turnyrų organizatoriai gavo duomenų, jog keletas komandų, kurios dalyvavo spalio 19 dienos turnyruose, savo socialinėse paskyrose publikavo klaidinančią informaciją, jog šie „Wellkid lygos“ šventiniai turnyrai yra čempionato finaliniai etapai, kuriuose kaunamasi dėl čempionato prizinių vietų ir Lietuvos čempionų titulo.

Pažymime, jog pagal 2019 m. „Wellkid lygos“ nuostatus, komandų rezultatai visuose divizionuose nebuvo fiksuojami, todėl ir negalėjo būti oficialių varžybų dėl čempionų titulo ar kitų čempionato prizinių vietų.

Turnyrų organizatoriai siekė užbaigti „Wellkid lygos“ sezoną surengdami šventinius renginius, į kuriuos savo valia galėjo užsiregistruoti sporto organizacijų komandos iš skirtingų regionų, neatsižvelgiant į jų pasirodymą „Wellkid lygos“ čempionato metu. Prioritetas – suteikti galimybę kuo daugiau skirtingų sportinių organizacijų dalyvauti šiuose turnyruose, įteikti ir paskatinti vaikų motyvaciją žengti profesionalaus futbolo keliu.

Atkreipiame spalio 26 ir 27 dienos turnyrų dalyvių dėmesį, kad neskelbtų klaidinančio turinio informacijos, jog šie šventiniai turnyrai yra oficialios Lietuvos vaikų futbolo čempionato finalinio etapo varžybos dėl prizinių vietų.

#WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.