44976653-1928700960582662-6590934221190070272-o.jpg
2018-12-21
Jaunimo futbolo 2018 metai: darbai, kuriais didžiuojamės

2018 metai buvo itin sėkmingi Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijai. Šiemet turėjom didžiausią asociacijos istorijoje biudžetą, kuris siekė 257 000 eurų. Kartu, įvykdytų darbų, naujų projektų, administruotų lygų sąrašas buvo kaip niekad didelis. Darbų kokybė džiugina, o didžiausias LVJFA darbų įvertinimas yra trenerių, vaikų ir jų tėvų padėkos žodžiai, kurie metų eigoje vis augo ir augo.

Norėtume padėkoti visiems prisidėjusiems ir vertinantiems mūsų darbus. Jūsų dėmesiui pateikiame LVJFA 2018 m. darbų vienuoliktuką.

1. Šiemet startavo Lietuvos jaunimo integracijos į profesionalų vyrų futbolą projektas, suteikiantis galimybę Aukščiausios, Pirmos ir Antros lygų klubams integruoti jaunus žaidėjus (iki 21 metų amžiaus) į vyrų komandas ir varžytis tarpusavyje dėl skatinimo lėšų. Projektą iniciavo ir parengė LVJFA.

Plačiau apie tai skaitykite:  http://jaunimofutbolas.lt/storage/pages/reglamentas-jaunimo-integracija-2018.pdf

2. Varžybų sezoną pradėjome surengdami Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionatą. Pirmą kartą šios čempionatas buvo administruojamas elektroninę sistemą „Comet“. Finalai vyko Kauno halėje ir tapo tikra švente dalyviams.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/varzybos/mazasis-futbolas

3. Populiarumą pelniusi „Pradinukų lyga“ pirmą kartą įtraukė visą Lietuvą. Lygoje dalyvavo 176 mokyklų komandos, o 16 geriausių komandų dalyvavo keturių regionų finaluose. Berniukai ir mergaitės pajuto tikrą futbolo skonį, LVJFA projekto rėmėjų „VitirON“, „Elmenhorster“, TAMO, „Hummel“ dėmesį ir dalis jaunųjų futbolininkų rudenį tapo futbolo mokyklų, akademijų auklėtiniais.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/projektai/pradinuku-lyga

4. „SHARP“ Elitinei jaunių lygai (EJL) sukako penktasis sezonas ir šiemet čempionate varžėsi 32 komandos. LVJFA siekė pakelti čempionato kokybę, atnaujindama nuostatus, pasirūpindama kamuoliais ir aktyvia komunikacija.

Lygos komandos gavo po 10 naujausio modelio „Nike“ Ordem V kamuolių, kuriais buvo žaidžiamos rungtynės. Futbolininkai galėjo žaisti saugiai su lygos rėmėjo „Sportuno“ profesionaliomis apsaugomis. Buvo renkami EJL Savaitės žaidėjai, o geriausi sezono žaidėjai buvo pagerbti per LFF Bendruomenės renginį ir apdovanoti „Nike“ čekiais futbolo bateliams įsigyti.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/varzybos/sharp-elitine-lyga

5. Skirtas didesnis dėmesys jaunimo Pirmos ir Antros lygos varžyboms ir jų tvarkai užtikrinti, kuriose žaidė 104 komandos iš visos Lietuvos ir kovojo dėl kelialapių į „SHARP“ Elitinę jaunių lygą. Šiemet surengti 4 superfinalai, o jauniausioje amžiaus grupėje surengtas finalinis ketvertas, šurmuliavęs Širvintų stadione.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/varzybos/pirma-lyga

6. Lietuvos vaikų futbolo čempionatui buvo skirta daug energijos, siekiant pakelti šių varžybų lygį, kokybę ir skaidrumą. Čempionatas tapo žinomas „Wellkid lyga“ vardu, dėka generalinio rėmėjo UAB „Entafarma“, kuris yra prekinio ženklo „Wellkid“ atstovas Lietuvoje.

Čempionate žaidė rekordinis komandų skaičius – 214. Su šiuo iššūkiu pavyko susitvarkyti įdiegus 4 regionų koordinatorių tvarką, kurie sudarė tvarkaraščius ir efektyviai vykdė rungtynių kontrolę. Stadionų stygiaus problema išpręsta čempionatą vykdant turų sistema.

Pirmą kartą šiose varžybose vyko turų filmavimai, buvo renkami geriausi žaidėjai, šurmuliavo įvairūs konkursai. „Wellkid lygos“ finalai Marijampolės manieže tapo kokybės etalonu visiems LVJFA futbolo turnyrams ir sulaukė daug pagyrų iš žiūrovų ir žaidėjų.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/varzybos/wellkid-lyga

7. Peržengęs Lietuvos ribas, šiemet Regionų pirmenybių projektas pelnė dar daugiau pripažinimo ir buvo remiamas UAB „Entafarma“ prekės ženklo „Wellteen“. Pavasarį ir vasarą surengti 7 turai, kuriuose tarpusavyje rungtyniavo keturių Lietuvos regionų komandos, sudarytos iš perspektyviausių jaunųjų futbolininkų. Žaidėjų pasirodymus sekė ir vertino Lietuvos jaunimo rinktinių treneriai.

Geriausiai pirmenybėse pasirodę 2003 ir 2004 metų gimimo žaidėjai pelnė kvietimus sužaisti draugiškose rungtynėse Varšuvoje su Lenkijos futbolo čempionės „Legia“ bendraamžiais.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/projektai/regionu-pirmenybes

8. LVJFA kartu su partneriais parengė ir pristatė Etikos kodeksą futbolą žaidžiantiems vaikams, jų tėvams, treneriams ir klubo administracijos darbuotojams. Leidinys buvo įvertintas Kūno kultūros ir sporto departamento bei Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojų.  Galop, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas Etikos kodeksą įvertino kaip geriausią 2018 metų „Fair Play“ projektą.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/naujienos/etikos-kodeksas-pelne-lietuvos-tautinio-olimpinio-komiteto-apdovanojima

9. Veiklą atnaujino LVJFA Drausmės komitetas, kuris šiemet išnagrinėjo ir priėmė sprendimus 106 bylose, susijusiose su įvairiais LVJFA varžybų dalyvių pažeidimais. Nepailstamas Drausmės komiteto darbas padėjo operatyviai reaguoti į drausmės nusižengimus, tiesiogiai bendrauti su rungtynių dalyviais ir vykdyti pažeidimų prevenciją.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/apie-mus/drausme

10. Mūsų asociacija skyrė daug energijos vykdydama Lietuvos jaunimo ugdymo programos paiešką. LVJFA suorganizavo seminarus su Danijos futbolo atstovu Carstenu Dohmu ir Briuselio RSC „Anderlecht“ techniniu direktoriumi Jeanu Kindermansu. Dar vienas seminaras vyko futbolo skautavimo tematika ir jame savo patirtimi pasidalino Frankfurto FC „Eintracht“ skautas Michaelis Provaznikas.

Šių metų antroje pusėje pasiektas susitarimas su RSC „Anderlecht“ klubu dėl bendradarbiavimo perteikiant jaunimo ugdymo programą Lietuvos futbolo mokykloms ir akademijoms. Tai išties fundamentalus projektas, kuris po poros metų gali suteikti postūmį mūsų Jaunimo futbolui.

Išsamiau: http://jaunimofutbolas.lt/projektai/seminarai

11. Rugpjūčio 8 dieną LVJFA pristatė savo internetinę svetainę www.jaunimofutbolas.lt, kurioje atsispindi visų asociacijos kuruojamų lygų rezultatai, projektai ir darbai. Taip pat atnaujinta  LVJFA Jaunimo futbolas „Facebook“ profilis, kuri tapo jaunatviška paskyra apie Lietuvos jaunimo futbolą.

#Elitinėlyga PirmaLyga #MažasisFutbolas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.