0000008769.jpg
2018-11-19
Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionate užsiregistravusių komandų sąrašas

LVJFA organizuojamą čempionatą sudarys keturi amžiaus divizionai – 2007, 2008, 2009 ir 2010 metais gimusių žaidėjų (berniukų ir mergaičių). Čempionatas startuos 2018 metų gruodžio 14 dieną.

Registracijos prašymą pateikusios 2007 m. komandos

Pietų regiono grupė (6)

Alytaus r. MSM, VJFM „Fortūna“, VJFM „Fortūna“-FC „Stumbras“, FK „Jonava“, Raseinių KKSC, Vilkaviškio SM.

Rytų regiono grupė (5)

Kaišiadorių ŠSPC-FC „Baltai“, VFA „Geležinis Vilkas“ A, VFA „Geležinis Vilkas“ B, FK „Granitas“ A, FK „Granitas“ B.

Šiaurės regiono grupė (7)

Biržų KKSC, Pakruojo r. SC, FA „Panevėžys“ A, FA „Panevėžys“ B, FA „Panevėžys“ C, Pasvalio SM, Radviliškio ŠSPC.

Vakarų regiono grupė (10)

A pogrupis: FK „Babrungas“, FC „Džiugas“, Kretingos SM, Palangos SC, Skuodo KKSC.

B pogrupis: FK „Banga“, Kelmės VJSM, Klaipėdos FSM A, Klaipėdos FSM B, FK „Šilutė“

 

Registracijos prašymą pateikusios 2008 m. komandos

Pietų regiono grupė (5)

Alytaus SRC, VJFM „Fortūna“, FK „Garliava“-Kauno r. SM, FK „Jonava“, Prienų KKSC.

Rytų regiono grupė (7)

Širvintų SC, VFA „Geležinis Vilkas“ A, VFA „Geležinis Vilkas“ B, VFA „Geležinis Vilkas“ C, FK „Granitas“ A, FK „Granitas“ B, FM „Vilniaus Vytis“.

Šiaurės regiono grupė (6)

FC „Džiugas“ A, FC „Džiugas“ B, FC „Džiugas“ C, Kuršėnų SM, FA „Panevėžys“ A, FA „Panevėžys“ B.

Vakarų regiono grupė (7)

FK „Babrungas“ A, FK „Babrungas“ B, FK „Banga“, Klaipėdos FSM, Kretingos SM, Palangos SC, FK „Šilutė“.

 

Registracijos prašymą pateikusios 2009 m. komandos

Pietų regiono grupė (8)

A pogrupis: FK „Jonava“ A, FK „Jonava“ B, Kaišiadorių ŠSPC-FC „Baltai“, Kazlų Rūdos SC

B pogrupis: Alytaus SRC A, Alytaus SRC B, Kalvarijos SC, Vilkaviškio SM.

Rytų regiono grupė (11)

A pogrupis: FK „Granitas“ A, FK „Granitas“ B, FK „Granitas“ C, VFA „Geležinis vilkas“ B, FM „Vilniaus Vytis“, FM „Žaibas“.

B pogrupis: Grigiškių FA, VFA „Geležinis vilkas“ A, , FK „Margiris“, SFK „Rotalis“, FM „Nikė“.

Šiaurės regiono grupė  (9)

A pogrupis: Mažeikių SM A, Mažeikių SM B, FA „Panevėžys“ A, Pakruojo r. SC.

B pogrupis: Biržų r. KKSC, FA „Panevėžys“ B, FA „Panevėžys“ C, Pasvalio FC, FA „Šiauliai“.

Vakarų regiono grupė (11)

A pogrupis: FK „Banga“, FC „Džiugas“, Kretingos SM, Palangos SC A, Palangos SC B.

B pogrupis: FK „Babrungas“, Klaipėdos FSM A, Klaipėdos FSM B, Šilalės SM, FK „Šilutė“ A, FK „Šilutė“ B.

 

Registracijos prašymą pateikusios 2010 m. komandos

Pietų regiono grupė (7)

VJFM „Fortūna“ A, VJFM „Fortūna“ B, FK „Garliava“-Kauno r. SM, FK „Jonava“, Kaišiadorių ŠSPC-FC „Baltai“, Kalvarijos SC, Vilkaviškio SM.

Rytų regiono grupė (5)

Širvintų SC, VFA „Geležinis vilkas“ A, VFA „Geležinis vilkas“ B, FK „Margiris“, FM „Žaibas“.

Šiaurės regiono grupė (11)

A pogrupis: Kelmės VJSM, Kuršėnų SM, FA „Panevėžys“ C, FA „Panevėžys“ D, Radviliškio r. ŠSPC, FA „Šiauliai“ B.

B pogrupis: Pakruojo r. SC, Pasvalio SC, FA „Panevėžys“ A, FA „Panevėžys“ B, FA „Šiauliai“ A.

Vakarų regiono grupė (11)

A pogrupis: FK „Banga“, Klaipėdos FSM C, Klaipėdos FSM D, Kretingos SM, Palangos SC, FK „Šilutė“.

B pogrupis: FK „Atmosfera“, FK „Babrungas“, FC „Džiugas“, Klaipėdos FSM A, Klaipėdos FSM B.

#MažasisFutbolas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.