2023-05-17
Pirmajame BYFL U15 turnyro pusfinalyje – „BE1 NFA“ pergalė Rygoje

Šiandien įvyko Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) akistata tarp Rygos futbolo mokyklos ir Kauno „BE1 NFA“ žaidėjų. Paskutinė šiame turnyre likusi 15-mečių komanda iš Lietuvos nudžiugino savo sirgalius pergale 2:1.

Jau pačioje susitikimo pradžioje „BE1 NFA“ savo aktyviu žaidimu privertė klysti aikštės šeimininkų gynėjus ir  jų klaidas pavertė įvarčiais. Arnas Rudžionis 3 minutę pasiuntė kamuolį įvartus, o vos po dviejų minučių „RFS“ vartininkas buvo priverstas traukti kamuolį iš vartų po Tomo Gutausko smūgio.

Rygiečiams 25 minutę pavyko sušvelninti skirtumą, kuomet ataką dešiniuoju kraštu rezultatyviai užbaigė Nikita Doroninas.

Visgi, žiūrovai daugiau įvarčių šioje atkaklioje dvikovoje neišvydo, tad pusfinalio serija kelsis į Kauną. „BE1 NFA“ ir „RFS“ ruošis atsakomosioms rungtynėms birželio 7 dieną LFF Kauno treniruočių centro stadione. Kaip ir visas BYFL vykusias rungtynes Lietuvoje, susitikimas bus tiesiogiai transliuojamas per futbolas.tv platformą.

Kitame BYFL U15 diviziono pusfinalyje birželio 1 ir 7 dienoms susitiks FS „Metta“ su SK „Super Nova“ iš Latvijos.