img-0633.JPG
2019-08-13
Vilniuje prasidėjo atranka į Regionų pirmenybes

LFF stadione surengta pirmoji Vilniaus regiono U-13 žaidėjų atrankos treniruotė, kurioje pasirodė Baltijos FA, FA „Žalgirietis“, Talentų FA atstovai.

Treniruotę vykdė Vilniaus regiono treneriai Domas Paulauskas ir Tomas Statkevičius, ją vertino LFF techninis direktorius Patrickas de Wilde, Lietuvos regionų pirmenybių projekto koordinatorius Andrius Velička ir LFF techninio departamento vadybininkas Lukas Artimavičius.

„Mes siekėme, kad žaidėjai elgtųsi drąsiai, parodytų ką sugeba, technikos ir žaidybinius elementus. Šiandien atsiskleidė kai kurie žaidėjai savo charakteriu ir iniciatyvumu. Regionų pirmenybėse svarbus veiksnys yra lyderystė. Mes prašėme žaidėjų būti lyderiais, jie turėjo parodyti save, imtis iniciatyvos.

Rytoj kaip ir suplanuota, atvyks trijų sporto akademijų žaidėjai, prie jų prisijungs keletas vaikų iš Trakų. Rytoj tikimės darbingos treniruotės, kad vaikai tinkamai pasirodys prieš LFF techninį direktorių. Su pastaruoju šiandien kalbėjome apie treniruotės struktūrą, rytoj  kai kurie pratimai truks ilgiau, bus intensyvi. Mes viską filmuojame ir analizuosime medžiagą“,  – teigė treneris Domas Paulauskas.

Nuotrauka: Robertas Každanas / LFF.lt

#RegionųPirmenybės
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.