received-336787137275935.jpeg
2019-08-13
Surengta Aukštaitijos regiono U-13 komandos atranka

Gytarių stadione susirinko žaidėjai iš Kelmės, Kėdainių, Kuršėnų, Pakruojo, Panevėžio, Šiaulių ir Utenos.

Lietuvos regionų pirmenybių turui Utenoje besiruošiančią Aukštaitijos komandą treniruos Lukas Juškevičius ir Žilvinas Banys. Į komandą bus atrinkta 20 žaidėjų.

Treneriai džiaugėsi LFF parodytu dėmesiu U-13 amžiaus grupės futbolininkams bei atvykusiųkų entuziazmu.

„Didžiausias tikslas buvo motyvuoti mūsų regiono vaikus, kad jie labiaus stengtųsi treniruotis, pritraukti daugiau vaikų iš aplinkinių miestų. Mums buvo svarbu juos ištestuoti ir žaidimo pagalba pamatyti, kas šiuo metu galėtų atstovauti Aukštaitijai.

Pasibaigus treniruotei vaikai norėjo ir toliau žaisti, nuovargio jie nejuto ir vis teiravosi ar pateko į galutinę komandą. Jų požiūris puikus, jie tikrai norėjo atstovauti Aukštaitijai. Smagu, kad LFF ėmėsi iniciatyvos, kad šios amžiaus grupės vaikai galėjo parodyti savo sugebėjimus“, – po treniruotės sakė L. Juškevičius.

Rugpjūčio 24 dieną Utenos miesto stadione bus surengtas turnyras 2007 metais gimusiems futbolininkams. Lietuvos regionų pirmenybes organizuoja LFF, projekto rėmėjas – „WellTeen“.

Deivio Kančelskio nuotr.

#RegionųPirmenybės
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.