dewilde.jpg
2019-08-28
P. de Wilde įvertino Regionų pirmenybių U-13 turą

Utenoje vykusį renginį stebėjęs naujasis LFF techninis direktorius Patrickas de Wilde pasidalino savo įžvalgomis apie turnyrą ir darbą su U-13 amžiaus grupės žaidėjais.

- Kokie jūsų įspūdžiai apie Lietuvos regionų pirmenybių U-13 amžiaus grupės turnyrą?

- Galiu vienu žodžiu apibendrinti šį renginį – fantastiškas. Šiandien surinkome savo amžiaus talentus į vieną vietą ir jie tarpusavy sužaidė rungtynes. Tai įvyko aukštame lygyje.

- Po turnyro turėjote pokalbį su regioninių komandų treneriais. Kokia Jūsų žinutė tiems treneriams, kurie ugdė šiuos vaikinus?

- Visų pirma, aš padėkojau treneriams, nes jeigu tu dirbi futbolo treneriu, tai suvoki kiek laiko ir aistros skyri šiems žaidėjams. Jie atlieka tikrai gerą darbą, tą pamatėme šiandien aikštėje. Aš dėkojau jiems už kasdien skiriamą energiją. Antra, aš patariau jiems toliau kryptingai dirbti, nes jie yra svarbiausi asmenys šiems žaidėjams. Vaikai ateina į treniruotes, tad treneriai tuo metu pavaduoja tėvus ir mamas bei motyvuoja.

Iš savo pusės, kaip LFF techninio direktoriaus, galiu pasakyti, jog turiu perteikti naują federacijos viziją šiems treneriams. Šiandien stadione buvo Lietuvos rinktinės vyriausias treneris Valdas Urbonas, jo asistentas Andrius Skerla. Dabar turime naują posūkį, aktualu surengti pokalbį apie futbolą Lietuvoje, nes šiuo padėtis nėra gera, bet mes galime progresuoti.

#RegionųPirmenybės
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.