lrp-taurage.jpg
2020-05-15
Lietuvos regionų pirmenybės šiemet sugrįš pakeitusios formatą

Atviras atrankos procesas, žaidėjo profilio sudarymas ir merginų įtraukimas – šios numatomos naujovės ir aktualijos buvo aptartos videokonferencinio pokalbio metu.

2017 metais startavusį projektą šiemet ketinama modifikuoti pagal naujosios LFF Techninės strategijos, pristatytos 2020 m. vasario 7 dieną, iškeltus tikslus.

Projekto organizacinė grupė vakar videokonferencijoje aptarė kaip turėtų pasikeisti varžybos, siekiant įtraukti į jas jaunuosius futbolininkus iš visos Lietuvos sporto organizacijų ir suteikti progą jiems atskleisti savo sugebėjimus regioninėse rinktinėse.

Antroje šių metų pusėje numatyta atnaujinti pirmenybes, kuriose dalyvautų 2007–2008 m. gimę žaidėjai – tiek merginos, tiek vaikinai. Bus siekiama į žaidėjų atrankas įtraukti kuo daugiau jaunimo ir įdiegti skautavimo principus.

Atlikus paruošiamuosius organizacinius darbus, ketinama išsamiau pristatyti apie Lietuvos regionų pirmenybių projekto vykdymą.

Posėdyje taip pat buvo aptartos žiniasklaidoje pasirodžiusios publikacijos detalės apie pernai vykusią atranką į 2007 m. gimimo žaidėjų Lietuvos regioninę komandą „Ateitis Cup“ turnyre.

Pirmenybių organizatoriai pasitiki paskirtų trenerių kompetencija ir nešališkumu, vykdant tuometinio projekto iškeltus tikslus, todėl nei jie, nei straipsnyje paminėti tretieji asmenys, nedarė įtakos žaidėjų atrankai į turnyrą. Spekuliacijos apie pašalinių asmenų poveikį (žaidėjų įtraukimo „sutvarkymą“) ar kitokią įtaką trenerių sprendimui neatitinka tikrovės.

Organizacinė grupė pažymi, jog šiemet į regioninių komandų formavimo bus įtraukta daugiau specialistų, kurie padės treneriams objektyviai įvertinti žaidėjus, laikantis LFF Techninio departamento suformuotos žaidimo vizijos.

#RegionųPirmenybės
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.