0000009096.JPG
2018-05-16
Pradinukų lygos šventė sutelkė Simno bendruomenę

Futbolo tradicijas puoselėjančiame Simne surengta priešpaskutinė Pradinukų lygos finalo šventė. Pietų Lietuvos regiono pajėgiausių komandų žaidėjai įsimintinai praleido dieną su kamuoliu, emocingai mėgavosi žaidimu bei įvertino čempionato prizus.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas.

Simno gimnazijos futbolo aikštėje gegužės 15-ąją buvo surengtas Pietų regiono finalas, kuriame varžėsi stipriausios komandas iš Alytaus, Kauno ir Marijampolės futbolo apskričių. Nugalėtoja tapo Alytaus Volungės vidurinės mokyklos komanda „Volungiukai“, Kauno mokyklą–darželį „Rūtelę“, Simno gimnaziją ir Marijampolės sav. Mokolų progimnaziją.

Renginio fotoalbumas (FK Simnas nuotr.)

Pradinukams gausybę prizų įsteigė rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA, „Jūsų Flintas“. Finalo dalyvius pasveikino LVJFA prezidentas Vytautas Vaškūnas ir direktorius Deimantas Bička bei Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentas Gediminas Daukšys.

Pradinukų lygos sezonas finišuos Telšių „Džiugo“ gimnazijos stadione, kuriame stipriausios Vakarų regiono komandos sužais gegužės 17 d.

Nuotraukos autorius – Vytautas Garbenčius

#PradinukųLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.