Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija
slivka-valeckas.jpg
2018-11-21
Žaidėjų mintys apie Regionų pirmenybių turą Varšuvoje

Iš Lietuvos regionų pirmenybių žaidėjų suburta U-16 komanda lapkričio 17 dieną sužaidė rungtynes su „Legia“ akademijos bendraamžiais. Savo nuomonę apie išvyką paprašėme pasidalinti kapitono Dominyko Valecko ir vicekapitono Motiejaus Slivkos, kuriems atsakingas pareigas patikėjo komandos nariai.

Dominykas Valeckas: „Išvyką vertinu pozityviai, kaip komanda mes suartėjome, atmosfera tarp komandos ir trenerių buvo tikrai gera. Varžybas vertinu tikrai pozityviai, nors ir nepavyko pasiekti norimo rezultato, visa komanda įgijo tikrai daug neįkainojamos patirties ir žaidybinės praktikos.

Malonu, kad pavyko suorganizuoti varžybas su pajėgiu varžovu, tai mums leido pažiūrėti kokiame lygyje šiuo metu esame mes ir kur dar reikia smarkiai padirbėti. Linkiu komandai toliau smarkiai dirbti ir dirbti. Taip pat noriu padėkoti treneriams, administracijai, direktoriui bei rėmėjams už sklandžiai praėjusią kelionę!“

Motiejus Slivka: „Išvyka įsimins tuo, kad pasitikrinome savo jėgas su „Legia“, deja, rezultatas visiškai neatspindi tų rungtynių. Iš dvikovos pasisėmę patirties tarptautinėje arenoje, visi patobulėjome kovojant su stipriu varžovu ir pagerinome komunikaciją su žaidėjais, nes su dalimi vykusių į Lenkiją esame vienoje komandoje.“

#RegionųPirmenybės
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.