2019-09-23
MEL sidabro medalius užsitikrino žalgirietės

Rugsėjo 20-ąją sužaidus Merginų elitinės lygos 9-ojo turo rungtynes šventė Vilniaus MFA „Žalgirio“ komanda, užsitikrinusi antrąją vietą.

Sostinės ekipa LEU stadione susitiko su Gargždų FK „Banga“. Žalgirietės pasižymėjo antrame kėlinyje – 55 minutę tolimu smūgiu Ugnė Slankauskaitė išvedė į priekį, o rungtynėms besibaigiant pasižymėjo Žemyna Lekavičiūtė ir U. Slankauskaitė. Pergalė 3:0 leido Karolio Jasaičio treniruojamai ekipai iškovoti 18-ąjį tašką.

Rungtynių fotoalbumas (A. Jonkaus nuotr.)

Čempionių titulą užsitikrinusi SM „Tauro“ komanda nemažina apsukų. Kaunietės iškovojo jau 9 pergalę iš eilės, šįsyk rezultatu 3:1 įveikdamos Vilniaus regiono JK. Ema Kriaučiūnaitė atliko hetriką, o šeimininkių garbės įvartį įmušė Karina Vasilionok.

Ukmergės SC komanda pagerino šansus iškovoti bronzos medalius, įveidama 2:1 Utenos FK „Utenį“. Kamilė Medvedeva pirmajame kėlinyje išvedė į priekį uteniškes, bet antrajame kėlinyje rezultatą persvėrė Meida Proscevičiūtė ir Dominyka Misiūnaitė. Rugsėjo 26-ąją ukmergiškių laukia išvyka į Gargždus, kuriuose jos mėgins pasiekti  reikalingą  tikslui pergalę.

Turo žaidėjomis išrinktos Beatričė Globytė, Karolina Jasaitytė ir Simona Lunevičiūtė.