2019-05-31-17-26-12-0295-maz.JPG
2019-06-01
MEL: M. Proscevičiūtės benefisas, šventė Kaune ir baudiniai Gargžduose

Tikras įvarčių uraganas užfiksuotas Merginų elitinės lygos 4-ame ture.

Turas šventiškai pradėtas Kauno NFA stadione, kuriame susirungė turnyro lyderė SM „Tauras“ su Vilniaus regiono JK. Viešnios dvikovos pradžioje demonstravo atakuojantį žaidimą ir susikūrė kelias geras progas, kurių nerealizavo. Kaunietės efektyviai pasinaudojo varžovių gynėjų klaidomis ir pirmame kėlinyje įgijo persvarą 3:0. Po pertraukos kaunietės nudžiugino savo sirgalius gražiais įvarčiais ir laimėjo rezultatu 7:1.

Keturis įvarčius pelniusi Ema Kriaučiūnaitė šiuo metu yra MEL rezultatyviausia žaidėja (12 įvarčių). Kitus kauniečių įvarčius pelnė Miglė Vaižgėlaitė, Kristina Gritė ir Adrija Masteikaitė. Aivė Andriuškevičiūtė pelnė vienintelį viešnių įvartį, prie kurio aktyviai prisidėjo Danielė Vyzaitė.

Fenomenalų pasirodymą surengė Meida Proscevičiūtė, kuri pelnė visus aštuonis Ukmergės SC komandos įvarčius į FA „Utenio“ vartus! Ukmergiškės po pergalės Šventupės stadione pakilo į antrą vietą turnyro lentelėje.

FK „Bangos“ ir MFA „Žalgirio“ akistatoje įvarčiai krito per pirmąsias 17 minučių. Ugnė Slankauskaitė išvedė į priekį vilnietes, bet Teresė Ložinskaitė atstatė pusiausvyrą. Po pagrindinio laiko (1:1) nepaaiškėjus nugalėtojoms, surengta 11 metrų baudinių serija ir joje taikliau smūgiavo žalgirietės (6:5, video įrašas).

Geriausiomis 4-ojo turo žaidėjomis pripažintos Imantė Šurskaitė, Meida Proscevičiūtė ir Kotryna Maželytė.