2019-03-25
Mažojo futbolo sezoną vainikavo vilniečių ir panevėžiečių triumfas

Aštuonios vaikų komandos sekmadienį Kauno sporto halėje susirungė dėl čempionato medalių, o pagrindinius trofėjus iškovojo sostinės VFA „Geležinio Vilko“ ir FA „Panevėžio“ auklėtiniai.

Sekmadienis halėje prasidėjo nuo U-12 (2008 m. gim.) komandų pusfinalių. Telšių FC „Džiugas“ rezultatu 4:1 nugalėjo FK „Garliavos“-Kauno r. SM bendraamžius, o kovinga VFA „Geležinio Vilko“ ir Palangos SC akistata pasibaigė vilniečių pergale 1:0.

Trečios vietos apdovanojimus pelnė Palangos SC futbolininkai, 2:0 įveikdami garliaviškius. Finalo rungtynėse per pagrindinį laiką įvarčiai nekrito, tad „Džiugo“ ir „Geležinio Vilko“ dvikovos nugalėtoją lėmė 9 metrų baudinių serija, kurią laimėjo sostinės atstovai.

Varžybų fotoalbumas (V. Knyzelio nuotr.)

Popietę surengtos U-13 (2007 m. gim.) čempionato rungtynės, kurios buvo gerokai rezultatyvesnės. Pirmajame pusfinalyje FA „Panevėžys“ 6:2 nugalėjo VFA „Geležinį Vilką“, o antrajame Klaipėdos FSM nustelbė FK „Jonavą“ 8:1.

Bronzos medalius iškovojo „Geležinis Vilkas“, kuris „mažajame finale“ nugalėjo jonaviečius 5:0. Čempionato trofėjus iškeliavo į Panevėžį – aukštaičiai permainingame finale 4:2 įveikė klaipėdiečius.