668412271-2351946214885368-3690791257174441984-n.jpg
2019-08-19
Marijampolėje praūžė atranka į Regionų pirmenybes

Pietų Lietuvos futbolo atžalynas susirinko Marijampolės savivaldybės sporto centro stadione. 

Rugpjūčio 24 dieną Utenos miesto stadione bus surengtas turnyras 2007 metais gimusiems futbolininkams. Lietuvos regionų pirmenybes organizuoja LFF, projekto rėmėjas – „WellTeen“.

Į Marijampolę atvyko jaunieji žaidėjai iš Alytaus SRC, Alytaus FA „Marijampolė City“, FA „WellTeen“, FK „Garliavos“, Kauno VJFM „Fortūnos“, Kauno VJFM „Ąžuolo“, Kauno r. FM „Olimpo“,  Marijampolės FC, SK „Kybartų Jaunystės“.

Regionų pirmenybių turui Utenoje besiruošiančią Kauno regiono U-13 komandą treniruos Gediminas Jarmalavičius (FA „Marijampolė City“) ir Nerijus Bartkevičius (FA „Dainava“).

„Atranka sklandžiai pavyko. Vaikai kiek jaudinosi, tai aš juos pralinksminau, kad atsipalaiduotų ir gerai nusiteiktų. Buvo daug dalyvių, visi buvo pasiruošę ir rimtai nusiteikę. Šiandien su treneriais nuspręsime dėl galutinio 20-tuko. Buvo keletas vaikinų, kurie be jokių kalbų išsiskyrė ir praktiškai įrodė, kad tikrai turi būti komandoje. 

Manau, kad bus geras renginys, turintis puikią idėją, nes suvažiuos 4 regionų komandos su įdomiais žaidėjais iš visos Lietuvos. Šįkart nepatekę į komandas berniukai tikrai neturėtų liūdėti, nes viskas jų rankose.“, – patikino G. Jarmalavičius.

Andriaus Veličkos nuotr.

#RegionųPirmenybės
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.