2017-10-15
LVJFA taurės turnyre triumfavo FA „Žalgiriečio“ žaidėjai

Debiutinis taurės turnyras 2005 ir 2006 m. gimimo vaikams praūžė LFF stadione spalio 13–14 dienomis. Atkrintamųjų varžybų formatą išbandė Vilniaus regiono komandos. Svarbia naujove tapo belgiška keitimų taisyklė, dėl kurios visi jaunieji futbolininkai pasirodė aikštėje ir įgijo žaidybinės patirties.

Nors lietingas oras išties nelepino turnyro dalyvių, jis nesutrukdė vaikinams patirti žaidimo įkarštį ir mėgautis futbolu.

Pirmąją turnyro dieną buvo žaidžiami ketvirtfinaliai. 2005 m. amžiaus grupės varžybose FA „Žalgiriečio“ pirmoji ekipa 4:2 įveikė antrą ekipą, FM „Ateitis“ pralaimėjo 0:3 Ukmergės SC. Prireikė dviejų baudinių serijų – Baltijos FA 3:1 (0:0) nugalėjo Vilniaus FM-3, o FM „Audra“ – 2:1 (0:0) FK „Granitą“.

2006 m. amžiaus grupės varžybose FM „Audrą“ 3:0 nugalėjo FA „Žalgirietį-2“, FM „Ateitis“ – 1:0 FM „Žaibą“. Itin rezultatyvios buvo likusios rungtynės: TFA „Milanas“ 7:1 pranoko Baltijos FA, o FA „Žalgirietis-1“ 4:0 įveikė Kauno SM „Taurą“.

Pirmos turnyro dienos nuotraukos

Antrąją dieną vyko pusfinaliai ir finalai. Vyresnių žaidėjų tarpe FA „Žalgirietis“ 5:0 laimėjo prieš ukmergiškius, o Baltijos FA 2:0 nugalėjo FM „Audrą“. Bronzos medalius iškovojo Ukmergės SC vaikinai, kurie 2:0 pranoko audriečius. Finalas pasižymėjo atkaklia kova, FA „Žalgirietis“ nelengvai 3:1 įveikė Baltijos FA bendraamžius.

Jaunesnių žaidėjų kategorijoje FM „Audra“ 3:1 nugalėjo FM „Ateitį“, o FA „Žalgirietis-1“ – 2:0 TFA „Milaną“. „Milaniečiai“ iškovojo 3 vietą, įveikus 1:0 „Ateities“ žaidėjus. Finale intrigos gan greit neliko – „žaliai balti“ 5:0 triumfavo prieš FM „Audrą“.

Antros turnyro dienos nuotraukos

Komandos prizininkės buvo apdovanotos LVJFA įsteigtais trofėjais ir medaliais, visi turnyro dalyviai apdovanoti UAB „Jūsų Flintas“ žurnalais. Rengiant turnyrą prisidėjo visas LVJFA kolektyvas.