img-1932b.jpg
2021-06-07
Futbolo bendruomenė kviečiama prisidėti prie akcijos „Įmušk gerumo įvartį“

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija (LVJUFA) kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu pradeda aktyvų bendradarbiavimą ir padės sunkiomis ligomis sergantiems vaikams išpildyti jų svajones. 

Naujojo bendradarbiavimo proga Baltijos futbolo akademijos, futbolo akademijos „Žalgirietis“ ir futbolo mokyklos „Ateitis“ auklėtiniai kartu su Rimantu Kaukėnu bei LVJUFA prezidentu Dainiumi Gudaičiu pristatė paramos fondo akcijos atributiką „Užsidėk tašką“ ir kviečia visą futbolo bendruomenę prisidėti prie kuriamų stebuklų sunkiai sergantiems vaikams. 

„Mes tikime, kad dėmesys ir nuoširdus noras pradžiuginti sunkiai sergančius vaikus yra raktas į greitą ir sėkmingą sveikimo procesą. Todėl su didele atsakomybe prisijungiame prie Rimanto Kaukėno paramos fondo ir padėsime kartu išpildyti sunkiai sergančių vaikų visoje Lietuvoje svajones susijusias su futbolu bei ne tik. 

Tikiuosi, kad visų mūsų dėka dar daugiau vaikų atsisveikins su ligomis ir vėl džiaugsis aktyviu gyvenimu“, – dalinosi savo mintimis LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis. 

LVJUFA kviečia visus Lietuvos vaikus stengtis futbolo aikštelėje ir kiekvieną savo įvartį skirti akcijai „Įmušk gerumo įvartį“.

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.